Сергей Храбров (oldgoro) wrote,
Сергей Храбров
oldgoro

Кравчук: Путин готовит условия и возможности для широкомасштабного наступления в Украину!

Президент РФ Володимир Путін створює умови та можливості для масштабного збройного наступу проти України.

Про це в коментарі журналістам на полях конференції "Україна - НАТО. Рік зближення та інтеграції" в Укрінформі заявив перший Президент України Леонід Кравчук.

"Я давно слідкую за виступами російського президента, і недавно слухав його прес-конференцію. Він, здається, починає діяти так, щоб створити більш широке поле для можливої глибшої і масштабнішої атаки на Україну", - сказав Кравчук, коментуючи відкликання російських офіцерів зі Спільного центру з контролю та координації (СЦКК) на Донбасі.

Екс-президент зазначив, що сприяти мирному врегулюванню на Сході України могла б миротворча місія, однак "для цього вона має бути застосована відповідно до норм міжнародного права та ООН, а не так, як хоче Путін". "Ми хочемо, щоб місія була на всій території, забезпечила повернення контролю над кордоном, мирне життя та відбудову зруйнованих районів. Це має бути місія великого масштабу, бо маємо справу з таким, скажімо так, оригінальним сусідом", - зазначив він.
(.......)
            Отсебятина:
     Готовить условия для широкомасштабного вторжения  можно, только реализовать их с выгодой уже нельзя, хотя как сказать, какой-нибудь очередной приграничный "Глявиц" с новоросскими "консервами" вполне может послужить Путину поводом для введения чрезвычайщины и отмены выборов, почему нет?
Tags: агрессия, война всё спишет, оперативная обстановка
Subscribe
Buy for 20 tokens
Buy promo for minimal price.
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 2 comments