Сергей Храбров (oldgoro) wrote,
Сергей Храбров
oldgoro

Захарченко: Мы теперь благородные конфедераты


Как запахло вводом миротворцев ООН и усиленного батальона НАТО, так Захарченко сразу забыл о своих планах завоевания Европы. Источники близкие к ДНР утверждают, что сам Захарченко дальний родственник  генерала Ли!
Оригинал взят у allanhan в апять курыл???

Захарченко хоче провести переговори щодо створення конфедерації з Україною

 Захарченко хоче провести переговори щодо створення конфедерації з Україною
В інтерв'ю журналістам російського видання «Известия» Олександр Захарченко, ватажок невизнаної цивілізованою спільнотою «ДНР», заявив про готовність підконтрольної Кремлю республіки домовлятися з представниками української влади про співіснування у якості «незалежної держави» на засадах конфедерації, про що інформує replyua.net. Захарченко також додав, що на сьогоднішній день можливість для переговорного процесу щодо «федералізації» України, що було однією з головних умов проросійських терористів, вже втрачена.

«Поїзд цей вже далеко пішов. Щодо федералізації ми були готові говорити з Києвом весною 2014 року. А вже зараз ми можемо проводити переговори з владою України лише на умовах рівноправ’я, як «незалежна держава», - вважає лідер донецьких терористів. При цьому, додав Олександр Захарченко, так звана «ДНР» готова домовлятися з Києвом про співіснування на конфедеративних засадах.

«Однак такий сценарій стане реалістичним лише після того, як у Києві відбудеться зміна усієї правлячої верхівки. Нинішня жадібна та порочна еліта повинна бути або на лаві підсудних, або емігрувати. Ми усвідомлюємо, що так чи інакше, військові дії припиняться переговорами щодо того, як співжити з Україною», - наголосив Захарченко.
Tags: Захарченко, Луганда и Донбабве, в армии дураков не держат, путинизм, таки Да! поцриотизм
Subscribe
Buy for 20 tokens
Buy promo for minimal price.
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments